Інтернет Поліглот
Цей вебсайт призначений для вивченння іноземних мов та вивченння слів та їх перекладів. Ігри з цього сайту допомагають швидкому засвоєнню слів та збереженню їх в пам'яті на довгий час.

Грати
Для запам'ятовування слів часто використовують карточки. На цьому сайті ви знайдете, що процес запам'ятовування слів може бути набагато цікавіший. Крім цього, програма запам'ятовує Ваші результати та використовує ці дані для того, щоб тренувати Вас більш інтенсивно зі словами, які Вам мало відомі.

Іноземні мови.
Цю програму розроблено для допомоги у вивченні іноземних мов. Ви можете вивчати іспанську, французьку, китайську, англійську, російську, українську - навіть якщо українська мова є Вашою рідною мовою. Коли Ви створите Ваші уроки,ви вказуєте мови для Ваших слів та перекладів. Наприклад, якщо Ви вивчаєте англійську, Ви можете створити уроки, вказуючи англійську як мову слів або українську як мову перекладу. Ви також можете збагачувати свiй словниковий запас в українській мові - створюйте уроки, вказавши українську як мову слів та перекладів. Вивчення української мови - це процес, який має тривати все життя.

Вибір Мов

Уроки

Мої уроки

Тут Ви можете створювати та змінювати Ваші уроки, предоставляти доступ до них Вашим друзям. Також тут можна почати запам'ятовувати слова уроків: виберіть один або більше уроків проставивши галочку навпроти їх імен, виберіть тип гри та натисність кнопку "Грати". Ви повинні попередньо увійти в систему як зареєстрований корисувач для того, щоб працювати з Вашими уроками.

Вибір Мов

Тут знаходяться доступні Вам уроки: публічні уроки, створені іншими користувачами, уроки, на котрі Вам предоставлений доступ напряму та уроки, які Ви створили самі. Крім того, ми рекомендуємо пограти також з reverse уроками. Для того, щоб грати в мовну гру, виберіть один або більше уроків, виберіть тип гри та натисніть кнопку "Грати".


Реєстрація
Ми рекомендуємо стати зареєстрованим користувачем Інтернет Поліглота. Переваги реєстрації наступні:

  • Створення та ведення власних уроків. При введенні нових слів, по мірі того, як Ви зустрічаєте їх, Ви зможете бути незалежними від уроків, створених іншими користувачами, тим більше, що уроки мають ті слова, що Вам потрібні.
  • Програма буде запам'ятовувати результати Ваших ігор та показувати Вам ті слова, котрі Ви знаєте не дуже добре більш частіше. Таким чином Ви не повинні проходити знову матеріал, котрий Вам добре відомий та зможете зконцентруватися на тому, що Вам необхідно вивчити.
  • Ви зможете ставити оцінки урокам, що були створені іншими користувачами.
  • Якщо Ви - вчитель будь-якої мови, Ви зможете створювати уроки для Ваших учнів таким чином, щоб ці уроки в найбільшій степені відповідали матеріалу класу. Це допоможе Вашим учням прискорити процес вивчення матеріалу.
Зареєструватися

Чим не являється дана програма.
  • Ця програма не може бути єдиним шляхом для вивченння іноземних мов. Вона призначена для того, щоб допомагати запам'ятовувати матеріал. Ви повинні вже бути знайомі з предметом та знати матеріал: в цьому випадку програма допоможе Вам краще запам'ятати його. Ми рекомендуємо використовувати цю програму разом із курсом іноземної мови, який ви постійно використовуєте, чи під час активного читання книг на іноземній мові. Активне читання - це процес читання книг з одночасною перевіркою значень слів, котрі Ви не знаєте. Використовуйте цю програму паралельно з вивченням таких слів для кращого запам'ятовування їх значень.
  • Ця програма не повинна використовуватися не як Англійський словар, ні як Іспанський словар, ні як Французький словар, ні як словар будь-якої мови. Ви можете знайти велику кількість онлайн словарів для перекладу слів.