A A Á B C D E E É F G H I I Í J K L M N N Ñ O O Ó P Q R S T U U Ú Ü V W X Y Z

  

Gatos y perros. Pájaros y peces. Todo acerca de los animales.. Kediler ve Köpekler. Balıklar ve kuşlar. Hayvanlar hakkında herşey.


  

Cómo describir a la gente alrededor tuyo.. Etrafımızdaki insanları nasıl tarif edilir.


  

  

  

No te pierdas en una gran ciudad. Pregunta cómo llegar al teatro de óperas.. Büyük bir şehirde kaybolmayın, sinemanın yolunu sormayı öğrenin.


  

No hay mal clima, cualquier clima es bueno. Kötü hava yoktur, bütün havalar iyidir.


  

Estás en un país extranjero y quieres alquilar un auto? Debes saber dónde tiene el volante.. Yabancı bir ülkedesiniz ve bir araba mı kiralamak istiyorsunuz? Direksiyonunun nerede bulunduğunu bilmeniz gereklidir.


  

Todo acerca del rojo, blanco y azul.. Kırmızı, beyaz, sarı hakkında herşey.


  

Una lección muy rica. Todo acerca de tus deliciosos favoritos antojos.. Çok lezzetli bir ders. Bizim küçük tutkularımız hakkında.


  

La parte 2 de la deliciosa lección.. Lezzetli dersin ikinci kısmı.


  

Diviértete un poco. Todo acerca del fútbol, ajedrez y colecciones.. Eğlenin! Futbol, satranç ve maç koleksiyonları hakkında herşey.


  

No te pierdas esta lección. Aprende cómo contar el dinero.. Bu dersi kaçırmayın. Paranın nasıl hesaplanacağını öğrenin.


  

Iglesias, teatros, estaciones del tren, tiendas.. Kiliseler, tiyatrolar, tren istasyonları ve mağazalar...


  

Todo acerca de la escuela, la facultad, la universidad.. Okul, kolej, üniversite hakkında herşey


  

La parte 2 de nuestras famosas lecciones acerca de los procesos educacionales.. En sevdiğimiz dersimizin 2. kısmı, öğrenme hakkında herşey


  

Qué sería de nuestra vida sin el arte? Un cascarón vacío.. Sanatsız hayatımız ne olurdu? Manasız bir hayat.  

Madre, padre, parientes. La familia es lo más importante en la vida.. Anne, baba, akraba... İnsanın hayatındaki en önemli şey ailesidir.


  

  

Conoce el mundo donde vives.. İçinde yaşadığınız dünyayı öğrenin.


  

Aprende lo que debes usar para la limpieza, reparación, jardinería.. Bahçede, ev yıkamada, tamir etmede neleri kullanacağınızı öğrenin.


  

  

Prefieres pulgadas o centímetros? ¿Ya eres métrico?. Santimetre mi yoksa inç mi tercih ediyorsunuz? Hala metrik sistemini mi kullanıyorsunuz?


  

Muévete lentamente, conduce seguro.. Yavaş hareket et, dikkatli araba sür!


  

Preserva la naturaleza, ¡Tu madre!. Tabiatı öğrenelim ve koruyalım!


  

Uno, dos, tres... Millones, billones.. Bir, iki, üç ... Milyonlar, milyarlar...


  

El cuerpo es el envase del alma. Aprende acerca de las piernas, brazos y oídos.. Vücudumuz ruhumuzun taşıyıcısıdır. Ellerimizi, bacaklarımızı, kulak ve gözlerimizi öğrenelim.


  

Aprende acerca de las maravillas naturales que nos rodean. Todo acerca de las plantas: árboles, flores, arbustos.. Etrafımızı saran bitkileri öğrenelim. Bitkiler hakkında herşey: ağaçlar, çiçekler, vs.


  

Es muy importante tener una profesión hoy en día. Puedes ser un profesional sin el conocimiento de idiomas extranjeros? Muy difícil!. Günümüzde iyi mesleğe sahip olmak çok önemlidir. Yabancı dil bilmeden güzel meslek sahibi olabilirmisiniz? Çok zor!


  

  

¡No te pierdas nuestra lección más importante! Haz el amor y no la guerra.. En ciddi dersimizi kaçırmayın. Savaşma, Sev!


  

Todo acerca de lo que te pones para verte bien y mantenerte caliente.. Güzel görünmek için veya üşümemek için üzerinize giydiğiniz herşey hakkında.  

  

Cómo decirle al médico sobre tu dolor de cabeza.. Doktora başının ağrıdığını nasıl söylersin


  

Aprende cómo socializar con la gente.. İnsanlarla nasıl geçineceğinizi öğrenin.


  

Todo acerca del amor, el odio, el olfato y el tacto.. Sevgi, nefret, koku ve dokunuş hakkında herşey


  

¡El tiempo pasa! ¡No hay tiempo para detenerse! Aprende acerca del tiempo ahora con Internet Políglota!. Vakit geçiyor! Gevezelik için vakit yok! Vakit ve zaman hakkında herşeyi İnternet Ployglot`la beraber hemen öğrenin.


  

¡ENo pierdas el tiempo! Aprende palabras nuevas.. Vaktinizi boşa harcamayın! Yeni kelime öğrenin.


  

No trabajes demasiado duro. Tómate un descanso, aprende sobre palabras relacionadas al trabajo.. Çok fazla çalışmayın, biraz dinlenip iş hakkında kelime öğrenin


  

  

  

  

  

  

La vida es corta. Aprende todo acerca de sus etapas desde el nacimiento hasta la muerte.. Hayat kısadır. Doğumdan ölüme kadar bütün basamakları hakkında öğrenin.