Internet Polyglot
Internet Polyglot s potěšením pomáhá svým členům v učení cizích jazyků, neboť jim nabízí cestu, jak si zapamatovat slovíčka a jejich obsah Tak Vám pomáhá si zapamatovat více a pamatovat si déle.

Hrát
Aby si lidé zapamatovali věci, které potřebují, často používají kartičky. Internet Polyglot rozšiřuje tuto myšlenku a činí ji mnohem zábavnější: nejen že pracovat s digitálními kartičkami je mnohem snazší, protože jsou digitální, ale aby byl proces učení ještě účinější a zábavný, Polyglot nabízí i hry. Navíc Internet Polyglot si pamatuje Vaše výsledky a použivá tyto data k tomu, aby s Vámi intenzivněji procvičil právě problémová slova více než ta, která znáte dobře.

Cizí jazyky
Internet Polyglot je připraven Vám pomoci s učením jazyků podle Vaší volby. Můžete se učit španělsky, francouzsky, čínsky nebo anglicky, a to i kdyby byla angličtina Váš mateřský jazyk. Stanete se opravdovým polyglotem. Když tvoříte své lekce, vybíráte si jazyk pro slovíčka a pro překlad. Například pokud se učíte španělsky, vyberete si španělštinu jako jazyk, v němž budou slovíčka a češtinu jako překladový jazyk. Pokud se chcete učit česky a Váš mateřský jazyk je španělština, španělština bude ten jazyk, v němž budete chtít vytvořit lekci, čeština bude jazyk nových slvoíček a španělština jazyk překladu. A pokud jste rodilý český mluvčí a chcete si pouze rozšířit svůj slovník, vytvořte si lekci s češtinou jako jazykem slovíček i jazykem překladu. Učení češtiny je celoživotní proces a nikdy by se s ním nemělo přestat.

Vyberte jazyk

Lekce

Moje lekce

Zde vytváříte a upravujete své lekce, a sdílíte je s přáteli. Zde také začíná Vaše zapamatování slovíček: zaškrtněte jednu nebo více přístupných lekcí pomocí čtverečku, vyberte typ hry, kterou chcete hrát, a stiskněte "Hrát." Abyste mohl měnit svou lekci, měl byste již být zaregistrován a přihlášen.

Vyberte jazyk

Zde naleznete lekce, které máte přístupné: veřejné lekce vytvořené jinými uživateli, lekce sdílené přímo s Vámi a lekce, které jste sám vytvořil. Vedle toho může být dobrý nápad zahrát si s těmito reverse lekcemi. Abyst si zahrál zdarma online jazykovou hru, jeden nebo více čtverečků vedle jmen lekcí, vyberte typ hry a stiskněte tlačítko Hra.


Registrovat se
Velmi Vám doporučujeme stát se registrovaným členem Internet Polyglotu. Výhody registrace zahrnují:

  • Tvorbu a správu Vašich vlastních lekcí. Vložení slov do Internet Polyglotu ihned jak je zaregistrujete, nebudete se už muset při učení spoléhat na lekce ostatních členů, zvláště proto, že neobsahují slovíčka, která právě potřebujete.
  • Funkci Internet Polyglotu, která si zapamatuje Vaše výsledky, zatímco hrajete pamatovací hru, a nabídne Vám slovíčka, s nimiž máte problémy. Takto nebudete muset procházet látku, kterou už znáte, a budete se moci zaměřit na to, co Vám opravdu nejde.
  • Možnost hodnotit lekce ostatních členů.
  • Možnost pro učitele vytvářet lekce pro své žáky, které mají přímý vztah k látce probírané ve třídě, a pomůže studentům pokročit tím, že zvýší jejich rychlost učení se nových slov.
Registrovat se

Co Internet Polyglot není
  • Internet Polyglot by neměl být hlavní platformou při učení cizích jazyků. Je připraven pomoci Vám se zapamatováním slovíček, ne naučit se jazyk ovládat. Měli byste již předem znát předmět lekce a znát látku: a Internet Polyglot Vám pomůže si slovíčka zapamatovat. Zvláště Vám odporučujeme používat Polygot společně s Vámi oblíbeným jazykovým kurzem, ebo při aktivním čtení knihy. Aktvní čtení knihy je takové, kdy zároveň vyhledáváte definice slov, jež neznáte. Použijte Internet Polyglot souběžně ke studiu těchto slov a zapamatujete si jejich význam.
  • Internet Polyglot by neměl být používán jako anglický slovník, španělský slovník, francouzský slovník, nebo slovník jakýkoliv jiný. Existuje přece spousta online slovníků, kde najdete španělský nebo francouzský překlad jakéhokoliv slova.